Nastavnici sa Fakulteta političkih nauka učestvovali na međunarodnoj konferenciji u Sloveniji

Prof. dr Boris Vukićević i saradnik u nastavi mr Todor Lakić učestvovali su na Međunarodnoj konferenciji "Religious Conversions and Atheization in 20th Century Central and Eastern Europe" koja je od 22. do 24. aprila održana u Institutu za istorijske studije Naučno-istraživačkog centra u Kopru (ZRS). Konferencija je obuhvatila veliki broj naučnika i istraživača iz Slovenije, Kipra, Holandije, Mađarske, Italije, Sjedinjenih Američkih Država, Irske, Francuske, Hrvatske, Njemačke, Crne Gore, Srbije i Bosne i Hercegovine. Posjeta i učešće na konferenciji prof. Vukićevića i mr Lakića realizovani su u okviru projekta "Vjerski pluralizam i vjerske politike socijalističke Jugoslavije: istorijski i pravni aspekti na primjeru Slovenije i Crne Gore" čiji je rukovodilac u Crnoj Gori prof. Vukićević.