Osnaživanje uloge žena u društvu - predavanje u organizaciji Ambasade Ujedinjenih Arapskih Emirata (hotel Centreville, Podgorica)

Ambasada Ujedinjenih Arapskih Emirata u Crnoj Gori u saradnji sa kancelarijom UNICEF-a organizuje konferenciju na temu “Osnaživanje uloge žena u društvu”. Na konferenciji će govoriti šef Predstavništva UNICEF-a u Crnoj Gori gospodin Osama Makkawi Khogali, prof. dr Rafia Ghubash i dr Maryam Lootah sa Univerziteta UAE.

Studenti su pozvani da prisustvuju konferenciji će se održati 2. novembra, u konferencijskoj sali hotela Centreville u Podgorici (adresa: Cetinjska 7, Atlas Capital Plaza) sa početkom u 11h. Radni jezik konferencije je engleski. Sve detalje o samoj Konferenciji, predavačima, učesnicima i pratećim dešavanjima možete naći u prilogu.