Pisanje radova tokom trajanja privremenih mjera

Preporuka za studente je da u mjeri mogućeg poštuju postavljene datume za slanje radova. Upućujemo studente da pored knjiga osnovne literature koriste online izvore (Google scholar, Academia.edu, Hrčak, E-international relations, Jstor itd.) Studenti koji pošalju rad odrađen na ovaj način, u opticaju će imati sve bodove predviđene za pisani rad (dakle neće važiti podjela pola za pisani rad pola za usmenu odbranu).

Za radove koji se ne mogu odraditi bez literature iz biblioteke odrediće se datumi za slanje nakon prestanka važenja preventivnih mjera.

Preporuka je da pripremate gradivo za kolokvijume u skladu sa datumima kolokvijuma, kako bi vam bilo lakše da nastavite kad fakultet počne da radi.

Kontaktirajte saradnika za sve vrste konsultacija.

Želimo vam dobro zdravlje! #ostanitedoma