Dodatni materijali za predavanja i vježbe

U prilogu su dodatni materijali, koji mogu pomoći oko nejasnoća u vezi gradiva sa predavanja i vježbi, koji mogu olakšati pripremu ispita i poslužiti kao dodatna literatura za studente koji imaju više interesovanja za predmetnu problematiku. Materijale su pripremili prof. dr Vesna Popović-Bugarin i Miloš Brajović sa Elektrotehničkog fakulteta, za potrebe srodnog predmeta sa Pomorskog fakulteta. Slajdovi u najvećem dijelu pokrivaju gradivo iz predmeta Informacione tehnologije u sportu, pa stoga studetnima mogu biti od velike pomoći.

Sva pitanja, nejasnoće i sugestije uputiti predmetnom saradniku na adresu milosb@ucg.ac.me

Obratite pažnju da umjesto Microsoft Office Worda i Excela radimo Libre Office Writter i Libre Office Calc, pa su stoga priloženi materijali samo pomoćni, a nikako zamjenski, za materijale sa predavanja.