Termin i način polaganja Završnog ispita

Poštovani studenti,

Završni ispit iz Geologije će se održati 21. januara sa početkom u 8 časova (sala 015). Ispit se polaže usmeno. Pitanjima će biti obuhvaćena sledeća poglavlja iz udžbenika: 5, 6, 7, 8, 9, 10.4, 10.5 i 14. Svaki student će imati oko 5 minuta da razmisli i eventualno pripremi koncept odgovora.

Studenti koji su već prikupili 50 ili više bodova nijesu obavezni da izađu na ispit. Osim dosadašnjih bodova sa testova i kolokvijuma, dobijate i bodove na prisustvo (do 10 bodova; biće objavljeni do 20. januara).

Popravni test i kolokvijum će se održati u istom terminu i u istoj sali. Bodovi dobijeni na popravnom testu i kolokvijumu će biti važeći prilikom usvajanja konačne ocjene.

Molim vas da se tokom ispita pridržavate propisanih mjera. Za studente koji eventualno budu u izolaciji, organizovaće se naknadno polaganje.

Srdačan pozdrav,

Milan Radulović