Rezultati popravnog testa; Obavještenje o posljednjim vježbama

U dodatku objave postavljeni su rezultati popravnog kolokvijuma. Studenti sve primjedbe mogu poslati saradniku na mail.

Do 27. decembra, biće objavljena  tabela sa ukupnim angažmanom studenata na predmetu, odnosno njihovi predispitni bodovi. Nakon objavljivanja tabele, studenti mogu slati primjedbe u slučaju da je propušten unos bodova za čas za koji eventualno jesu poslali materijale, a nije unijet u tabelu.

Za posljednje vježbe, predviđene za 25. XII, studenti mogu poslati materijale saradniku na mejl, pri čemu se prikazi mogu slati 25. XII do 23:59h. Studenti koji su ranije poslali materijale, misleći da su vježbe sedam dana ranije, su oslobođeni ponovnog slanja, i uvaženi su im ranije poslati materijali.