Konačna rang lista prijavljenih kandidata na doktorske studije_Održivi razvoj II upisni rok

Obavještenje

Kandidat koji je stekao pravo na upis na doktorske studije može to uraditi u petak  22.12. 2023. godine u periodu od 15.30h-16.30h, u kancelarini Centra za interdisciplinarne i multidisciplinarne studije, zgrada Rektorata Univerziteta Crne Gore.

Za upis je potrebno dostaviti:

1. Indeks (kupiti u knjižari; na prvoj strani upisati odgovarajuće podatke)
  2. Dva prijavna lista (kupiti u knjižari i popuniti odgovarajućim podacima)
  3. Dvije fotografije, dimenzija 4cm x 6cm (jednu fotografiju zalijepiti na indeks, drugu na prijavni list)
  4. Dokaz o uplati prve rate školarine u iznosu od 750,00 €

Uplate se obavljaju na žiro račun:  510-101196-62, CKB banka

(primalac: Centar za interdisciplinarne i multidisciplinarne studije, Univerzitet Crne Gore; svrha uplate: prva rata školarine za doktorkse studije, studijski program Održivi razvoj)

Napomena: Na osnovu člana 25 Pravila doktorskih studija Univerziteta Crne Gore (Bilten UCG, br. 513/20 i 561/22) kandidat koji je ostvario pravo na upis, a u predviđenom roku nije izvršio upis, gubi to pravo.