Informacija i plan rada za 2022-23 studijsku godinu

Nastava iz predmeta Organizacija građenja i građevinska mehanizacija je u ovom semestru planirana u vidu mentorskog rada. Zbog toga se neće održavati časovi, ali su planirane konsultacije. Konsultacije podrazumijevaju vašu prethodnu pripremu, diskusiju i razrešavanje nejasnih djelova objavljenih predavanja.

Oblici provjere znanja i ocjenjivanje (koji važe za mentorsku nastavu):

• Izrada semestralnog  rada                                                        9 do 18 poena
    • Prvi kolokvijum                                                                         11 do 22 poena
    • Drugi kolokvijum                                                                      11 do 22 poena
    • Završni ispit: test i usmeno ispitivanje (11+27)                        do 38 poena (struktura poena je promijenjena u odnosu na prethodne godine)
    • Prelazna ocjena se dobije ako se sakupi najmanje 50 poena

Studentima koji su ranije uradili i predali semestralni rad, a koji je pozitivno ocijenjen, biće priznati bodovi koje su dobili po osnovu semestralnog rada i neće morati da ga rade ponovo, osim ako žele. Ostali studenti treba da se jave predmetnom saradniku kako bi dobili novi zadatak za izradu semestralnog rada. Rokovi za predaju pojedinih djelova novog semestralnog rada su:

• za dio______I-VI  - 27.-31.03.2023.
    • za dio ______VIII-XII - 24.-31.05.2023.

Prvi kolokvijum je predviđen za 31.03.2023, satnica i sala će biti naknadno određene.

Drugi kolokvijum je predviđen za 26.05.2023. godine, satnica i sala će biti naknadno određene.

Termini popravnih kolokvijuma će biti naknadno određeni.

Sve materijale za ovaj ispit možete naći na linku:  https://www.ucg.ac.me/objava.php?blog_id=9516&objava_id=137925 i https://www.ucg.ac.me/objava/blog/9516/objava/18063-interesantni-katalozi-mehanizaciije.

Konsultacije:

• Dr Snežana Rutešič – nastavnik           četvrtkom od 13 do 14 časova (u kabinetu 120)
    • Dr Željka Beljkaš –saradnik                   srijedom od 9 do 10 časova (u kabinetu A32)