Tim studenata "Pilot" Prirodno-matematičkog fakulteta osvojio I mjesto na Studentskom kvizu znanja

U organizaciji studentskih vijeća tehničkih fakulteta juče je, u multimedijalnoj sali Sportsko-kulturnog centra UCG-a, organizovan Studentski kviz znanja za studente tehničkih fakulteta na kojem je učestvovalo osam timova.

Nakon sedam igara i nakon više od dva sata iscrpne i neizvjesne borbe, prvo mjesto na ovogodišnjem Studentskom kvizu znanja tehničkih fakulteta osvojila je ekipa Pilot u čijem sastavu su bili studenti PMF-a – Blažo Božović, Luka Marković i Lakić-Lari Brajković.

Drugo mjesto je osvojila ekipa Brainstorm u sastavu – Esad Kasumović (GF), Duško Jakovljević (GF) i Vasilije Vujadinović (ETF), dok je treće mjesto  osvojila ekipa Lopov i dva policajca u sastavu – Dušan Subotić (PMF), Jovana Bošković (PMF), Đorđe Borozan (ETF).

Najboljim ekipama, pored diploma, organizatori su dodijelili i plakete za ostvarene rezultate.

Organizatori kviza naveli su da je kviz znanja protekao u jednoj takmičarskoj, drugarskoj i prijatnoj atmosferi, uz poštovanje svih propisanih mjera.

Pored nagrađenih timova učešće su uzeli i sljedeći timovi: Moja dva druga, e na x3=D, Munje i Jatagan.

Medijske objave: