KONAČNE RANG-LISTE KANDIDATA ZA UPIS NA 1. GODINU STUDIJA NA PMF-u - II rok

Nakon zakonskog isteka perioda za žalbe na preliminarne rang-liste za upis na 1. godinu studija na Prirodno-matematičkom fakultetu u drugom upisnom roku, objavljujemo konačne rang-liste na četiri studijska programa na kojima je nakon prvog upisnog roka ostalo slobodnih mjesta.

Kandidati koji su stekli pravo upisa na 1. godinu dužni su da putem preporučene pošte na adresu Prirodno-matematičkog fakulteta dostave sljedeća dokumenta:

- indeks sa uredno popunjenom prvom stranom;

- dvije identične fotografije u boji (jednu zalijepiti na predviđeno mjesto u indeksu, a drugu na ŠV-obrascu);

- dva popunjena prijavna lista (ŠV-obrasca, koji se mogu kupiti u knjižarama i predaju se popunjeni).

Upis je neophodno završiti do 25. jula 2020. godine.

Ukoliko kandidat, koji je stekao pravo upisa na Prirodno-matematički fakultet, ne obavi upis u naznačenom vremenskom periodu, smatraće se da je odustao od upisa.

Komisija za upis PMF-a