VAŽNO: FORMULARI ZA PRIJAVU TEME MASTER-RADA

Najljubaznije se mole studenti master-studija (kao i njihovi mentori) da prilikom predaje Prijave teme master-rada dostave odgovarajući obrazac, koji se međusobno razlikuju u zavisnosti od toga da li je kandidat na jednogodišnjim ili dvogodišnjim master-studijama i koji se mogu naći na linku:

Primijećeno je da studenti dostavljaju neadekvatan formular i stoga smo dužni da ih vratimo kako bi korigovali prijavu, što dodatno stvara komplikacije kako kandidatu (ponovno potpisivanje mentora, štampanje i slično) tako i administrativnim službama. Neadekvatna prijava teme bi uprotivnom bila vraćena iz Centra za master-studije. Da ne bi ubuduće bilo tih problema, još jednom apelujemo da se sa sajta PMF preuzme odgovarajući obrazac i, nakon popunjavanja podataka i potpisivanja, preda u Arhivu Prirodno-matematičkog fakulteta, nakon čega će biti upućen na dalju proceduru.

Hvala na saradnji i razumijevanju.

Prodekan za nastavu