Stavljanje na uvid javnosti doktorske disertacije i Izvještaja o ocjeni doktorske disertacije - Milica Kankaraš

Doktorska disertacija mr Milice Kankaraš,  pod naslovom Reducibilnost u algebarskim hiperstrukturama i Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti.

Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije podnijela je Komisija u sastavu:

1. Dr Michal Novak, docent Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Tehnologije u Brnu (Češka Republika)(naučna oblast: algebra)
  2. Dr Svjetlana Terzić, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: algebarska topologija)
  3. Dr Biljana Zeković, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: algebra)
  4. Dr Sanja Jančić Rašović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: algebra)
  5. Dr Irina Elena Cristea, vanredni profesor Univerziteta Nova Gorica (Slovenija) (naučna oblast: algebra)

Pregled doktorske disertacije i Izvještaja se može obaviti u roku od 30 dana od dana objavljivanja ovog obavještenja u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci Univerziteta Crne Gore.