STUDENTSKA ANKETA

Obavještavaju se studenti osnovnih, specijalističkih i master-studija da će se ponovno vrednovanje nastave od strane studenata organizovati u četvrtak, 19.05.2022. godine, usljed veoma malog broja izašlih studenata u terminima koji su bili predviđeni za prethodnu sedmicu.

Anketiranja će se obaviti u prostorijama Prirodno-matematičkog fakulteta, u računarskim salama:

- 210 u periodu 8-12 časova;

- 227 u periodu 8-13 časova;

- 109 u periodu 13-20 časova.

Studenti će na licu mjesta dobiti šifre i moći će pristupiti anketama.

Izuzetno, ukoliko neki studenti nijesu u mogućnosti da prisustvuju, i ovog puta će im se dati prilika da pristupe anketama sa ličnih računara, prema propozicijama koje su važile i ranije (obratiti se sa akademskog naloga studentskom povjereniku, koji će im poslati šifru za studijski program i godinu).

Preporučujemo studentima da se odazovu anketiranju i da iskažu svoje stavove i ocjene nastavnog kadra i predmeta.

Prodekan za nastavu