Održavanje nastave u novonastalim okolnostima

Drage koleginice i kolege,

Kao što ste informisani preko rukovodilaca studijskih programa, prorektorica za nastavu UCG je uputila dopis svim jedinicama Univerziteta u kome traži redovno sedmično izvještavanje o načinima održavanja nastave u novonastalim okolnostima i mjerama privremene obustave nastave na fakultetu. U tom smislu, potrebno je da svaki nastavnik i saradnik popune odgovarajucu tabelu i tabelu posalju rukovodiocu studijskog programa, koji ce objediniti sve predmete i kompletne materijale poslati meni, a ja dalje uz odgovarajući izvjestaj ka rektoratu. Prema dopisu, dužni smo da dostavimo traženi izvještaj svake srijede, do 16 časova (za prethodnu sedmicu), a odluka će biti na snazi sve dok su na snazi i pomenute mjere.

Hvala na razumijevanju i saradnji.

Prodekan za nastavu

doc. dr Miljan Bigović