INTERAKTIVNA NASTAVA - predavanja X sedmica nastave 14.04.2020 12:10

Poštovani studenti,

Budući da su juče (13. aprila), studenti koji su radili probni test znanja iz Interaktivne nastave, uspješno odgovorili na postavljene zahtjeve i, (interno, putem vibera obaviješteni o ostvarenim rezultatima) osjećam potrebu da se i na ovaj način zahvalim svima na izuzetnoj posvećenosti, dodatnom angažovanju, uloženom naporu i uspješnoj saradnji.

U tom smislu predlazem da nastavimo dalje sa usvajanjem novih znanja, odnosno nastavnim gradivom planiranim za X sedmicu nastave. Riječ je o temi Problemska nastava. Drugi dio se u skladu sa predmetnim programom odnosi na Metode problemske nastave i praktičnu realizaciju u vaspitno-obrazovnom radu. Prethodne sedmice vam je, uz obavjestenje (ovdje) dostavljen radni materijal i pitanja za ponavljanje i vježbanje gradiva.

S poštovanjem,

S. Gvozdenović