Tribina "Zdravlje i ekonomija - komplementi ili supstituti?" večeras u 19h

Sportsko-rekreativno društvo studenata ekonomije i menadžmenta Ekomen obilježiće Međunarodni dan studenata, 17. novembar, organizacijom tribine "Zdravlje i ekonomija – komplementi ili supstituti?", na kojoj će govoriti predstavnici medicinske struke, istaknuti crnogorski epidemiolozi dr Milena Samardžić Popović i dr Milko Joksimović.

Osnovna ideja tribine jeste dati doprines tome da se glas struke i nauke čuje, a u budućnosti i više cijeni, ali i da se pruži doprinos kvalitetnijem odgovoru našeg zdravstvenog sistema na izazove pandemije.

Tribina će se održati u Amfiteatru “Montenegro” (001), sa početkom u 19 h.

Prijavljivanje je moguće putem maila info@ekomen.me, a broj mjesta je ograničen u skladu sa važećim epidemiološkim mjerama.

Za sve studente koji zbog ograničenog broja mjesta u sali, ne budu u mogućnosti da prisustvuju na licu mjesta, MNE sport će snimati tribinu i istu emitovati na TV programu, a Livestream link će biti dostupan i na YouTube kanalu Ekomena.