Jedna od najboljih studentkinja EF ustupila kolegama literaturu za pripremu ACCA ispita

Jedna od najboljih studentkinja Ekonomskog fakulteta, od skoro magistar ekonomskih nauka Marina Maraš , odlučila je da svojim kolegama sa Fakulteta ustupi literaturu za pripremu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) ispita.

Polaganjem ovog ispita, Marina je stekla prestižni sertifikat koji je u poslovnom svijetu postao standard. Literatura koju je ona koristila broji oko dvadesetak knjiga koje će biti dostupne zainteresovanim studentima u Biblioteci Ekonomskog fakulteta.

Na sastanku sa prodekanima doc. dr Tamarom Backović i doc. dr Jovanom Đuraškovićem ona je istakla da joj je znanje stečeno na Ekonomskom fakultetu bilo odlična osnova za dalje usavršavanje. Marina je nedavno započela radni angažman u kompaniji Ernst & Young u San Francisku (Kalifornijа, SAD).

Draga Marina, čestitamo ti stečeno zvanje magistra i želimo uspjeh u radu!