Panel diskusija u okviru "Dana nauke i inovacija" u petak na Ekonomskom fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas na panel diskusiju, koja će u okviru manifestacije „Dani nauke i inovacija“ biti organizovana na Ekonomskom fakultetu u petak, 30. septembra u 12h u sali Mediteran.

Na panel diskusiji će biti riječi o značaju inovacija za ekonomski razvoj Crne Gore. Događaj će otvoriti dekan Ekonomskog fakulteta prof. dr Mijat Jocović i ministarka nauke i tehnološkog razvoja, prof. dr Biljana Šćepanović.

Ovo je prilika da se ukupnoj društvenoj i akademskoj zajednici, sa posebnim akcentom na studentsku populaciju, skrene pažnja da su inovacije jedan od ključnih temelja razvoja napredne ekonomije, ali i društva u cjelini. Učesnici na panelu će biti predstavnici Ministarstva nauke i tehnološkog razvoja, Fonda za inovacije, Naučno-tehnološkog parka Privredne komore Crne Gore i Američke privredne komore. Moderator panela je dr Milena Lipovina-Božović, docent na Ekonomskom fakultetu.

Dobro došli!