Interni poziv za angažovanje studenata demonstratora na Ekonomskom fakultetu Univerziteta Crne Gore

Univerzitet Crne Gore Ekonomski fakultet oglašava Interni poziv  za prijem demonstratora, u studijskoj 2022/2023, u trajanju od najviše tri mjeseca po semestru sa opterećenjem od 4 sata sedmično, za 3 izvršioca

Uslov koji kandidati za demonstratora treba da ispunjavaju je da su studenti  akademskih master ili doktorskih studija na Univerzitetu Crne Gore Ekonomskom fakultetu, a da nijesu u radnom odnosu u statusu saradnika u nastavi na Univerzitetu Crne Gore.

Kandidati uz prijavu dostavljaju:

-  Curiculum Vitae (CV),

-  Dokaz o statusu studenta

-  Dokaz o prosječnoj ocjeni ostvarenoj na prethodnim nivoima studija.

Dokaze o ispunjenosti uslova dostaviti u formi originala ili ovjerene kopije.

Napomena: Odabir kandidata vrši se na konkurentskoj osnovi, prema ostvarenom srednjem uspjehu na prethodnim nivoima studija.

Rok za prijavljivanje kandidata je 8 (osam) dana od dana oglašavanja na sajtu Ekonomskog fakulteta, odnosno do 18.10.2022.godine do 16 h.

Prijave se dostavljaju na adresu: Univerzitet Crne Gore Ekonomski fakultet, Ulica Jovana Tomaševića br. 37. Podgorica.