Kraj godine u znaku nagrada za postignute akademske rezultate

Tekuću godinu ispraćamo u znaku priznanja koja su dodijeljena profesoru, saradniku i studentkinjama Ekonomskog fakulteta. Prof. dr Ljiljana Kašćelan, redovni profesor Ekonomskog fakulteta, nagrađena je od strane Univerziteta Crne Gore za ostvarene rezultate i doprinose razvoju naučnoistraživačkog, umjetničkog i stručnog rada na UCG u toku ove godine.

Saradnik u nastavi, dr Bojan Pejović, dobitnik je nagrada CANU iz Fonda Crnogorske akademije nauka i umjetnosti za podsticanje podmlatka u oblasti nauke i umjetnosti. Nagrada za postignute rezultate u oblasti nauke Bojanu Pejoviću će biti uručena na narednoj sjednici Skupštine CANU.

U okviru obilježavanja 19. decembra, Dana oslobođenja Podgorice upriličena je i tradicionalna svečanost povodom dodjele Studentske nagrade za 2022. godinu. Među nagrađenima sui  studentkinje Ekonomskog fakulteta Milica Damjanović i Sara Dragićević.