Time management kao ključni faktor preduzetničkog uspjeha - radionica za brucoše

U okviru tradicionalne manifestacije Dani brucoša, čiji je cilj da studenti kroz različite oblike vannastavnih aktivnosti stiču dodatna znanja i vještine, u utorak , 26. septembra u 11:30h u amfiteatru Montenegro biće održana radionica na temu „Time management kao ključni faktor preduzetničkog uspjeha“. Predavač će biti mr Radivoje Drobnjak, programski menadžer u Naučno-tehnološkom parku Crne Gore koji će sa studentima razgovarati o tome zašto je dobra organizacija vremena bitna u svim segmentima života, sa posebnim akcentom na preduzetnički uspjeh.

Edukativnu radionicu organizuju Coca-Cola HBC Crna Gora, projektni tim Evropske omladinske kartice (EYCA) u partnerstvu sa Univerzitetom Crne Gore, Ekonomskim fakultetom i Studentskim parlamentom u okviru programa Coca-Cola podrška mladima.

Dobro došli!