Dan osiguranja na Ekonomskom fakultetu 11. 12. 2023. godine

Polazeći od značaja djelatnosti osiguranja, kao i potrebe da se uloga osiguranja, ključni trendovi razvoja i izazovi koji stoje pred crnogorskim tržištem osiguranja kroz otvoreni dijalog približe studentima, akademskoj i stručnoj javnosti, Ekonomski fakultet Univerziteta Crne Gore u saradnji sa Agencijom za nadzor osiguranja i ove godine organizuje Dan osiguranja na Ekonomskom fakultetu, 11. decembra 2023. godine u 10:00 h u Amfiteatru.

Nakon uvodnih riječi dekana Ekonomskog fakulteta prof. dr Mijata Jocovića i predsjednika Savjeta Agencije za nadzor osiguranja gospodina Marka Ivanovića, uslijediće radni dio u okviru kojeg će biti održane dvije prezentacije -  Katastrofalni događaji u Sloveniji 2023 i Smanjenje rizika od katastrofa u Crnoj Gori, kao i panel diskusija na temu Osiguranje i katastrofalni rizici. U pauzi će biti održana nagradna igra za studente.

Detaljnu agendu možete pronaći ovdje.

Pozivamo zainteresovane studente da se prijave za prisustvo na e-mail danosiguranja@gmail.com do petka do 9:00 h.

Dobro došli!