Panel diskusija u okviru Dana brucoša: Za autoritet i kredibilitet potrebno je znanje

Tokom današnjeg panela, brucoši Ekonomskog fakulteta bili su u prilici da iz prve ruke dobiju informacije o mogućnostima i putu koji ih čeka od studenta do preduzetnika.

Panelisti, mladi preduzetnici, Mišo Savović - osnivač Studija za nekretnine Na mapi i Milo Radulović - osnivač i izvršni direktor agencije za zapošljavanje Marleq, približili su studentima kako da znanje stečeno na fakultetu primijene u kreiranje novih poslovnih praksi i inovativnih rješenja!

Gosti su studentima naveli da su upisivanjem Ekonomskog fakulteta napravili tek prvi, ali pravi korak ka uspjehu, i da sada kroz formalno i neformalno obrazovanje, sticanjem iskustva i uspostavljanjem kontakata, trebaju trasirati put ka cilju koji su zacrtali.

Novi događaj u okviru manifestacije „Dani brucoša“ je zakazan za srijedu 02. oktobra kada će Sportsko društvo "Ekomen" organizovati sportsku tribinu pod nazivom "Najbolji najboljima".