Prijave za seminar "Emocionalna inteligencija"

Studentska organizacija CRU Montenegro organizovaće na Ekonomskom fakultetu Seminar na temu "Emocionalna inteligencija".

Cilj seminara jeste da približi značaj emocionalne inteligencije koja ima veliku ulogu u životu svakog pojedinca.

Seminar će biti interaktivnog karaktera, tokom kojeg će učesnici moći bolje da upoznaju, nauče i primijene sve segmente emocionalne inteligencije. Predavači će biti istaknuti poslovni ljudi iz američkih kompanija Proctor & Gamble i Luxottica.

Predavanje će biti na engleskom jeziku, a nakon završenog seminara svi polaznici dobiće sertifikat.

Svi zainteresovani studenti moraju se registrovati putem linka:

Instagram: @cru_montenegro / Facebook: Cru Montenegro Personal Mentorship with speakers available.

Seminar će biti realizovan u srijedu 30. oktobra. u sali 104, sa početkom u 19 časova.