Uticaj COVID-19 krize na ekonomske aktivnosti tema novog Međunarodnog ekonomskog foruma studenata

Međunarodni ekonomski forum je tradicionalni projekat koji svake godine organizuju Vijeće i Savez studenata Ekonomskog fakulteta.

Na Forumu se govori o aktuelnim ekonomskim temama i problemima, a ove godine zbog specifičnosti situacije tema je usmjerena na posrtanje privredne i ekonomske aktivnosti izazvane panedmijom virusa COVID-19.

Pratite stranice SSEF i VSEF na Instagramu i Facebook-u, gdje će vam u narednim danima biti predstavljeni zanimljivi gosti Foruma.

Forum će se održati u utorak 22. decembra u 13:30h, a svi studenti će moći da ga prate putem live stream-a, koji će biti dostupan na dan održavanja.