Predavanje u okviru Erasmus + projekta

16.03.2021

Predavanje u okviru Erasmus + projekta

Drugo predavanja u okviru Erasmus + projekta Jean Monnet Centar izvrsnosti, održaće profesor Frenk Šimelfenig na temu: “The evolution of European integration”.

Studenti Međunarodne ekonomije će tom prilikom moći da saslušaju i nauče o samom procesu integracija, tačnije, evoluciji evropskih integracija, kao kombinaciju iskustva u nastavi i istraživanju, u dugogodišnjem i veoma bogatom radu  prof. Šimelfeniga.

Predavanje će biti održano 19. marta u 08.00 h, u okviru nastave koju organizuje profesorica Danijela Jaćimović,

U nastavku projekta biće organizovana i druga predavanja stručnjaka iz ove oblasti, te će tako studenti kroz inovacije i prenos najsavremenijih znanja u okviru postojećih predmeta moći da steknu širu sliku i obrazovanje.

Broj posjeta : 331

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.