Održano predavanje: Komparativna analiza brend menadžmenta turističke destinacije Crne Gore i Rumunije kao turističke destinacije

Predavanje na temu: „Komparativna analiza brend menadžmenta turističke destinacije Crne Gore i Rumunije kao turističke destinacije održano je putem platforme Zoom 25. novembra 2021, u organizaciji Zapadnog Univerziteta u Temišvaru i Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru. Organizator u ime Zapadnog Univerziteta u Temišvaru, Fakulteta za ekonomiju i poslovnu administraciju bila je dr Andreia Schneider, a u ime Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru prof. dr Andriela Vitić Ćetković.

Predavanje je bilo namjenjeno studentima master i osnovnih studija oba fakulteta, a prije svega onih koji na FTH pohađaju predmete: Brend menadžment u turizmu, Brend menadžment u hotelijerstvu i Marketing u turizmu.