Održana obuka na Pomorskom fakultetu Sveučilišta u Splitu u okviru WP4 projekta BLUEWBC

Na Pomorskom fakultetu Sveučilišta u Splitu je u sklopu četvrtog radnog paketa održana obuka za članove radnog tima Pomorskog fakulteta Kotor i Fakulteta za turizam i hotelijerstvo Univerziteta Crne Gore 9. i 10. decembra 2021. godine u okviru projekta pod nazivom „Održivi razvoj plavih ekonomija kroz visoko obrazovanje i inovacije u zemljama Zapadnog Balkana - BLUEWBC“, Erasmus+ programa. Tema obuke se odnosila na prenošenje znanja u oblasti plave ekonomije, inovacija, preduzetništva i napredne obuke na brodskim simulatorima.

BLUEWBC projekat je u drugoj fazi svoje implementacije i završava se 14. januara 2023. godine.