Fakultetu za turizam i hotelijerstvo odobren za realizaciju bilateralni projekat

U okviru naučne i tehnološke saradnje između Crne Gore i Republike Slovenije za period 2023/24. godine, Fakultetu za turizam i hotelijerstvo Univerziteta Crne Gore odobren je projekat AUTENTIČNA GASTRONOMIJA: KAKO NAS TURISTI DOŽIVLJAVAJU - DA LI SMO ZAISTA TOLIKO RAZLIČITI?

U periodu od 1. januara 2023. do 31. decembra 2024. godine biće sufinansiran projekat/saradnja između Fakulteta za turizam i hotelijerstvo Kotor (rukovodilac prof. dr Vesna Vujačić) i Fakulteta za turistične študije - TURISTICA, Portorož, Univerza na Primorskem (rukovodilac prof. dr Marko Kukanja).