Održana prezentacija One&Only Resort Portonovi

U cilju upoznavanja studenata sa karijernim mogućnostima koje nude predstavnici turističke privrede u Crnoj Gori, Fakultet za tuirzam i hotelijerstvo posjetili su predstavnici kompanije One&Only Portonovi.

Rizort One&Only Portonovi, u utorak, 07.11.2023. godine, studentima približili su Renata Ristelić i Miljan Brajković, zaposleni HR sektora ove kompanije. U toku jednočasovne prezentacije zavidnom broju prisutnih studenata predočili su aktuelne i buduće projekte kompanije koja svoje objekte ima u više država na 3 kontinenta. Nakon uvodnog dijela, studenti su imali priliku da se bliže upoznaju sa principom rada unutar kompanije, politikom zapošljavanja, ali i opsežnim programima očuvanja blagostanja u kojima učestvuju njihovi zaposleni. Upravo ovaj segment  podstakao je najviše pitanja studenata. Pored zaposlenja u toku ljetnje turističke sezone, programima obuke i rada u hotelima na udaljenim destinacijama koji su dio Kerzner Intenational korporacije, na predavanju je bilo riječi i o programima i mogućnostima obavljanja aktuelnog pripravničkog staža za sve svršene studente osnovnih studija Turizam i hotelijerstvo i studente master studija Turizam i Međunarodno hotelijerstvo.

Na kraju prezentacije otvorena je diskusija sa studentima i podijeljen informativni materijal.