Završeno gostujuće predavanje iz oblasti bezbjednosti u turizmu i hotelijerstvu

Predavanje iz oblasti bezbjednosti u turizmu i hotelijerstvu u ponedeljak 18.02.2019. godine održao je gospodin Vukajlo Purić, rukovodilac sektora bezbjednosti u hotelskoj grupi Montenegro Stars iz Budve.

Gospodin Purić je u Montenegro Stars Hotelskoj grupi ustanovio redovne procedure i obuke iz oblasti bezbjednosti i zaštite zaposlenih i gostiju u firmi i time postavio standarde poslovanja u ovoj oblasti u turizmu i hotelijerstvu svim ostalim privrednicima u Crnoj Gori.

Uspješnost poslovanja Montenegro Starsa, pozitivan imidž i prepoznatljivost u zemlji, regionu, ali i šire, velikim dijelom duguje i sektoru bezbjednosti, zbog kojeg se veliki dio značajnih događaja u zemlji organizuje baš u objektima Montenegro Starsa.

Ukazujući na značaj bezbjedosnog aspekta za razvoj turizma i hotelijerstva za njegovo uspješno i stabilno poslovanje, naš gost je studentima prenio lična iskustva iz ove oblasti.