Nagradni konkurs za najbolju startap ideju studenata Univerziteta Crne Gore

Kancelarija za razvoj karijere i cjeloživotno učenje Univerziteta Crne Gore raspisuje Nagradni konkurs za najbolju startap ideju studenata Univerziteta Crne Gore, sa nagradnim fondom od 5.500 eura za tri najbolje startap ideje.

Nagradni fond obezbijedili su Univerzitet Crne Gore (prva nagrada: 3.000 eura), Investiciono razvojni fond Crne Gore (druga nagrada: 2.000 eura) i Fondacija "Čini dobro" (treća nagrada: 500 eura).

Pravo prijave imaju svi studenti Univerziteta Crne Gore, koji se mogu prijaviti pojedinačno ili u timu, sa maksimum tri člana.

Individualni aplikanti mogu imati najviše dvije prijave. Jedan tim može prijaviti najviše tri startap ideje.

Rok za prijavu startap ideja je 25. decembar 2023.

O proceduri prijave možete se informisati na: