Prijavljivanje na Konkurs za upis u I godinu osnovnih studija (II upisni rok) 21. jula

Univerzitet Crne Gore organizuje elektronsko prijavljivanje na Konkurs za upis u I godinu osnovnih studija - II upisni rok.

Kandidati se prijavljuju popunjavanjem elektronske prijave putem platforme dostupne na sajtu upisi.edu.me.  21. jula do 16h.

U slučaju da prijavljivanje nije moguće ovim putem, kandidat je dužan da dostavi prijavu i originale potrebnih dokumenata studentskoj službi Elektrotehničkog fakulteta 21. jula od 9 do 13h.

Testovi iz dva predmeta od značaja za nastavak obrazovanja za kandidate koji nijesu imali eksterni maturski odnosno stručni ispit polažu se 22. jula 2022. godine. Raspored termina polaganja predmeta biće istaknuti na internet stranici fakulteta.

Kontakt telefon studentske službe 067 257 137.