Najava prezentacije digitalne platforme „Jobiri“ namijenjene za zapošljavanje i edukaciju

Predstavnici Karijernog centra Univerziteta Crne Gore će u ponedjeljak 09. maja 2022. godine u Svečanoj sali Filozofskog fakulteta sa početkom u 11 časova održati prezentaciju digitalne platforme „Jobiri“.

Platforma omogućava studentima pregled slobodnih radnih mjesta u zemlji i regionu i kontakt sa poslodavcima, pripremu CV-ja i motivacionog pisma, pripremu za intervju za posao kroz simulacije, pristup video-predavanjima eksperata u oblasti izgradnje karijere u šest modula.

Korišćenje platforme se naplaćuje, ali je za studente Univerziteta Crne Gore omogućen potpuno besplatan pristup.

Pozivamo sve studente da prepoznaju svoj interes i prisustvuju ovoj prezentaciji u toku koje će dobiti ključne informacije o platformi, načinu pristupa i rada.