Studenti Arhitektonskog fakulteta iz Podgorice su posjetili Filozofski/Filološki fakultet u Nikšiću

Studenti Arhitektonskog fakulteta iz Podgorice su posjetili Filozofski/Filološki fakultet u Nikšiću, koji će u okviru semestralnog elaborata iz predmeta Arhitektura unutrašnjih prostora 2 (AUP) uraditi projekat – dizajn enterijera bifea na Filozofskom/Filološkom fakultetu.

Na inicijativu Filozofskog fakulteta, saradnici MSc Sanja Paunović Žarić,  Nemanja Milićević i prof.dr Veljko Radulović sa četrdesetak studenta pete godine master studija Arhitektonskog fakulteta, posjetili su prostor i pristupili su rešavanju zadatka.

Predviđeno je nakon završenog elaborata, svi studenti prezentuju svoje radove Komisiji u sastavu predmetnih profesora i predstavnika Filozofskog/Filološkog fakulteta, gdje će najbolje tri ideje biti simbolično novčano nagrađene od strane Filozofskog/Filološkog fakulteta, a nakon odabira najboljeg idejnog rješenja, pristupiće se realizaciji projekta.