Posjeta prof. dr Nihade Delibegović Džanić, dekanke Filozofskog fakulteta Univerziteta u Tuzli

Dana 29. maja 2024. godine, prof. dr Nihada Delibegović Džanić, dekanka Filozofskog fakulteta Univerzteta u Tuzli, posjetila je Filozofski fakultet u Nikšiću. Dekanka prof. dr Tatjana Novović je istakla da ova posjeta ima za cilj jačanje akademske saradnje, razmjenu znanja i iskustava te uspostavljanje temelja za buduće zajedničke projekte. Na sastanku su razmatrane trenutne aktivnosti i projekti oba fakulteta, kao i mogućnosti za međusobnu saradnju. Poseban fokus stavljen je na razmjenu studenata i osoblja, zajedničke istraživačke projekte te organizaciju naučnih konferencija i seminara.