Filozofski fakultet, 11.10.2018

Održana je projekcija naučno dokumentarnog filma “Hladni vulkani Kolumbije”

Povodom Dana nauke -od radoznalosti do inovacija- na Filozofskom/Filološkom fakultetu je organizovana projekcija naučno dokumentarnog filma “Hladni vulkani Kolumbije”.

U organizaciji Ministartsva nauke i Filozofskog/Filološkog fakulteta, danas 11. oktobra 2018. godine od 12:00-14:00 u Svečanoj sali je organizovana projekcija filma: “Hladni vulkani Kolumbije”, autora prof. Žorža Verneta sa Univerziteta u Bordou, i fotografa Žaka Ruketa. Nakon projekcije filma, studenti, profesori i najšira javnost su bili u prilici da postave autorima pitanja o naučno-dokumentarnom filmu, kao i o njihovim ekspedicijama i poduhvatima. Od autora filma fakulteti  su dobili pravo na dalju projekciju filma kao didaktičkog sredstva za  dalji rad sa studentima. Ovom prilikom im se još jedanput zahvaljujemo na ovom vrijednom poklonu.