Počelo ozelenjavanje Filozofskog fakulteta

Studenti volonteri su danas u sklopu projekta "Ekološka etika - alat za održivi svijet" počeli sa izgradnjom zelenog krova na Filozofskom fakultetu u Nikšiću. Studenti sa studijskog odsjeka psihologije uz pomoć nastavnika biologije Vuka Nikolića iz Prve stručne škole u Nikšiću, su osmislili zelenu oazu koja će krasiti fakultet. Hvala studentkinjama Ani Saveljić i Bojani Vušanović za organizovanje ovog dijela aktivnosti!

Ozelenjavanje se sprovodi u okviru projekta koji implementira Pedagoški centar Crne Gore u saradnji sa Filozofskim fakultetom, JU Gimnazijom "Slobodan Škerović", JU Gimnazijom "25. maj" - Tuzi i JU Prvom srednjom stručnom školom, a u okviru Seedling programa Reginalnog centra za očuvanje životne sredine u Crnoj Gori.