Filozofski fakultet, 01.03.2019

Udruženje roditelja predstavilo aktivnosti u okviru programa saradnje sa Studijskim programom za psihologiju

Udruženje Roditelji je 28. februara 2019. godine prezentovalo svoje aktivnosti u okviru programa saradnje sa Studijskim programom za psihologiju.

Studijski program psihologije je ugostio koordinatorke Udruženja (i Igračkoteke) Lepu Žunjić i Katarinu Čarapić.

One su u jednosatnoj prezentaciji  ukazale na raznovrsne aktivnosti i primjere uspješne saradnje sa lokalnom zajednicom, predstavile su servise Udruženja, Igračkoteku, SOS roditeljsku liniju, program „Učionica družionica".

Pozvale su studente/tkinje i sve zaposlene na Fakultetu da participiraju kroz volonterski rad i pomažu programe zahvaljujući kojima se kvalitetnije radi sa djecom, a koja odrastaju u nezavidnim porodičnim, socijalnim i materijalnim okolnostima.

Svoja pozitivna iskustva, o volonterskom radu za ovu organizaciju, istakla je profesorica psihologije dr Jelena Mašnić.