O B A V J E Š T E NJ E

U skladu sa Odlukom Upravnog odbora UCG, rok za uplatu školarine za ljetnji semestar na svim nivoima studija: osnovne, specijalističke, magistarske i doktorske studije, istekao je 1. juna 2020. godine.

Studenti su bili u obavezi da izmire dugovanja po osnovu školarine do naznačenog datuma kako bi mogli pristupiti polaganju završnih ispita.

Od 22. juna tekuće godine, studentima neće biti knjižene ocjene na završnom ispitu do izmirenja ukupnog iznosa školarine za studijsku 2019/20. godinu.

Prilikom uplate školarine studenti su dužni da pored ličnih podataka na uplatnici unesu i svoj jedinstveni studentski kod (JSK).

Profesori su u obavezi da iz studentske službe preuzmu ažurirane spiskove studenata prije obavljanja završnih ispita.

D E K A N A T