Elektronska prijava za upis na specijalističke studije

Prijave na Konkurs za upis na specijalističke studije na Filozofskom fakultetu podnosiće se elektronskim putem 28. i 29. IX 2020. godine na e-mail adresu dolivera@ucg.ac.me. Prijavljivanje se završava 29. IX 2020. godine u 16h.

Uz popunjenu prijavu za upis (u prilogu) kandidati podnose:

1.      diplomu ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama,

2.      uvjerenje o položenim ispitima sa osnovnih studija i

3.      fotokopiju lične karte.

Pošto referenti iz studentske službe mogu pripremiti oba uvjerenja (tačke 1 i 2) za sve kandidate koji su osnovne studije zavšili na Filozofskom fakultetu, studenti će imejlom dostaviti prijavu i fotokopiju lične karte.

Studenti koji osnovne studije nijesu završili na Filozofskom fakultetu dostavljaju sva dokumenta imejlom.

Naslov imejla glasi: Prijava za upis na specijalističke studije UPISATI NAZIV PROGRAMA i IME i PREZIME KANDIDATA

Prijavu je potrebno popuniti elektronski, zatim štampati, potpisati i poslati skeniranu verziju. Fotokopiju lične karte poslati skenirano.

Uprava Filozofskog fakulteta