Onlajn predavanje na temu „Objektivnost i odgovornost“

Filozofski fakultet u Nikšiću obilježiće Svjetski dan etike 21. oktobra u 10:00 sati prigodnim onlajn predavanjem na temu „Objektivnost i odgovornost“.

Ova globalna manifestacija ustanovljena je 2014. godine kako bi se istakla važnost i smisao etike u globalizovanom svijetu i međunarodnim odnosima, kao i različitim institucijama, profesijama i svakodnevnom životu. „Svjetski dan etike“ pruža priliku svim organizacijama da se tim povodom upriliče predavanja, okrugli stolovi, diskusije i filmske projekcije. Tema predavanja na nikšićkom Filozofskom fakultetu, kojim će biti obilježen sedmi po redu Svjetski dan etike, akcentuje etička načela objektivnosti ili nepristrasnosti i odgovornosti koja se tiču akademskog integ-riteta. Na temu će govoriti doc. dr Dušan Krcunović sa Studijskog programa za filozofiju.

Predavanje se pomjera iz objektivnih razloga za četvrtak 22. 10. 2020. godine.

Predavanje počinje u 11.30h.

Topic: Objektivnost i odgovornost
Time: Oct 22, 2020 11:30 Budapest