Konferencija naučno-istraživački projekat „Socio-kulturni identiteti djece predškolskog uzrasta u Crnoj Gori“ (srijeda, 29. septembar, u 15h, u slušaonici 328)

Filozofski fakultet organizuje završnu konferenciju naučno-istraživačkog projekta „Socio-kulturni identiteti djece predškolskog uzrasta u Crnoj Gori“ u srijedu, 29. septembra, sa početkom u 15h, u slušaonici 328. Projekat je podržan od strane Ministarstva nauke Crne Gore, a realizovan u saradnji istraživačkog tima Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore i partnera na realizaciji projekta – Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Univerzitet u Getingenu, Institut za društvena istraživanja iz Podgorice, te JPU „Bambi” iz Tivta.

Nakon dvoipogodišnje realizacije, projekat je finalizovan i publikovanjem monografije istoimenog naziva, koja će biti promovisana na konferenciji. Autori će predstaviti ključne nalaze istraživanja.

Pozivamo zainteresovane da prisustvuju konferenciji uživo, ili putem linka:

Socio-kulturni identiteti djece predškolskog uzrasta u Crnoj Gori is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Socio-kulturni identiteti djece predškolskog uzrasta u Crnoj Gori's Zoom Meeting

Time: This is a recurring meeting Meet anytime

Passcode: 83rrkM