Radionica „Kako napisati motivaciono pismo i CV“

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, u saradnji sa Zavodom za zapošljavanje Crne Gore, organizuje radionicu „Kako napisati motivaciono pismo i CV“, u ponedjeljak, 06. novembra 2017. godine, u svečanoj sali Filološkog fakulteta, sa početkom u 12 časova.

Pozivamo sve studente Filološkog i Filozofskog fakulteta, kao i Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, da se prijave, kako bi, na osnovu profesionalnih instrukcija, naučili da ispoštuju traženu formu CV-a i motivacionog pisma, a da suština dokumenata bude takva da odslikava njihove lične i profesionalne karakteristike.

Na radionici će takođe biti riječi i o Europass-u koji, kao jedinstveni portfolio dokumenata, omogućava korisnicima da predstave stečena znanja, vještine, iskustva i kvalifikacije na jasan, uporediv i pouzdan način.

Zainteresovani studenti se mogu prijaviti do petka, 03. novembra, na e-mail adresu: karijernicentar@ac.me, uz navedeno ime i prezime, broj indeksa i fakultet.