Fakultet likovnih umjetnosti, 11.03.2021

Virtuelnoj izložbi pridružilo se još devet studenata Fakulteta likovnih umjetnosti

X

Nakon završetka dvanaestodnevne virtuelne izložbe radova 12 studenata Fakulteta likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore, još devet studenata objavilo je radove u okviru ove izložbe, dajući priliku široj javnosti da stekne uvid u njihov kreativan rad.

Učesnici drugog dijela izložbe su: Simona Vujović, Anđela Došljak, Helena Blagojević, Iliana Bulatov, Malika Tulebayeva, Ognjen Vujović, Ivana Radulović, Vesela Madžgalj i Azra Mehonjić.

S obzirom na aktuelnu situaciju i nemogućnost organizovanja izložbe uživo, u prilogu možete pogledati nastavak  virtuelne izložbe, nastale na inicijativu Udruženja studenata Akademija Cetinje:

Simona Vujović

serija radova skulptura iz prošlih vremena

Anđela Došljak

providna kocka od pleksiglasa u kojoj bi se našla “zaražena” osoba

Helena Blagojević

tehnike suvog i uljanog pastela, ugljena i ulja

Iliana Bulatov

art knjiga

Malika Tulebayeva

snovi transportovani u vizuelne senzacije

Ognjen Vujović