Fakultet likovnih umjetnosti

Otvorena Izložba plakata "Betoven 250" studenata FLU

Izložba "Betoven 250" otvorena je juče na platou između JU Narodne biblioteka Radosav Ljumović i Gradskog parlamenta u Podgorici i trajaće do 7. jula 2021. godine.

Izložbu, u organizaciji Nevladinog udruženje FLUX u partnerstvu sa Fakultetom likovnih umjetnosti Cetinje i Sekretarijatom za kulturu i sport Glavnog Grada, otvorile su prof. Fakulteta likovnih umjetnosti UCG, Ana Matić i Ana Medigović iz Sekretarijata za kulturu i sport - Glavni grad Podgorica.

Na izložbi će biti prikazano 17 plakata kojim će se predstaviti 11 mladih crnogorskih dizajnera, studentata završne godine Osnovnih i Master studija, na Studjskom programu Grafički dizajn, Fakulteta likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore: Lana Bulatović, Aleksandra Drecun, Gordana Đurović, Ana Ivanović, Sara Jolić, Ana Knežević, Ana Mitrović, Miloš Nikolić, Dejan Ratković, Radisav Stijović i Simona Vujović.