Nova objava - 20.07.2018 15:16

O B A V J E Š T E NJ E

Magistarski rad pod nazivom "Dizajniranje interaktivnih komunikacionih instrumenata za reprezentaciju i promociju arhitektonskog nasljeđa Cetinja“ studenta postdiplomskih magistarskih studija Đurović Sandre, dosije br.3/2015 izložen je na uvid u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci i Biblioteci Fakulteta likovnih umjetnosti u Cetinju.

Rad se stavlja na uvid javnosti 15 dana, počev od 20.07.2017.godine

Eventualne primjedbe na magistarski rad dostaviti Vijeću Fakulteta likovnih   umjetnosti u Cetinju u navedenom periodu.

Prodekan za nastavu

Mr Delibašić Zdravko