Intergenerational trauma - seminar (Udruženje mladih za strateško upravljanje rizicima i krizama - YASRCOM)

Udruženja mladih za strateško upravljanje rizicima i krizama (YASRCOM) i Evropski centar za mir i razvoj Univerziteta za mir (osnovan od strane Ujedinjenih Nacija) pozivaju zainteresovane studente na seminar pod nazivom "Intergenerational trauma", koji će biti održan 16.12.2021. od 11h do 13h

Predavači će biti prof. dr Mila Goldner Vukov, Novi Zeland, i prof. dr Erik Brezovec, Hrvatska. Seminaru je moguće prisustvovati i samo u svojstvu slušaoca, a svim učesnicima biće naknadno dostavljen i sertifikat.

U prilogu Vam dostavljamo pozivno pismo i aplikacioni obrazac. Molimo zainteresovane da dostave popunjen obrazac na email adresu Udruženja kako bismo im dostavili pristupni link.
Email adresa Udruženja za prijave (i ostale informacije): isrmseestudentnetwork@gmail.com

Prijava za članstvo Udruženju mladih i dodatne informacije o Udruženju i učešću na našim vebinarima i radionicama su dostupne u prilogu i na linku: