Istorijski institut, 08.05.2017

Izdavačka djelatnost Istorijskog instituta na 12. Međunarodnom podgoričkom sajmu knjiga

Izdavačka djelatnost Istorijskog instituta predstavljena je na 12. Međunarodnom podgoričkom sajmu knjiga, u okviru štanda Univerziteta Crne Gore.

Rektorka Univerziteta Crne Gore prof. Radmila Vojvović je obišla štand Univerziteta na kojem je izloženo 80 naslova, stručnih i naučno-istraživačkih publikacija iz različitih oblasti.

Predsjedniku Vlade Crne Gore, gospodinu Dušku Markoviću, na štandu Univerziteta Crne Gore, direktor Istorijskog instituta, dr Momčilo D. Pejović, uručio je reprint luksuznog izdanja Berlinskog ugovora, luksuzno izdanje Crnogorskih zakonika I-V i fototipsko izdanje jubilarnog Glasa Crnogorca za 1910. godinu.