Praktična nastava iz Interne medicine, zimski semestar 2020-2021

Poštovane koleginice i kolege,

U prilogu je Raspored praktične nastave iz Interne medicine za zimski semestar 2020-2021.god. Praktična nastav će se odvijati u Kliničkom centru Crne Gore. Raspored je podložan promjenama tokom naredne sedmice (IV-2 grupa ima 2 časa manje sedmično).

Prema aktuelnim epidemiološkim mjerama, vježbi istovremeno može prisustvovati pola grupe (3 studenta), pa ćete se o smjenjivanju tokom praktične nastave detaljno dogovoriti sa saradnicima/studentima.

Šef predmeta:

Prof.dr Aneta Bošković